KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE EKİBİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

PROJE EKİBİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

"Safranbolu Anaokulu Waldorf'u Safranbolu'ya Getiriyor" projesi kapsamında 12-18 Aralık 2022 ve 03-10 Aralık 2022 tarihlerinde 8 öğretmenden oluşan 2 grupla Düsseldorf Wuppertal'de bulunan Walforfhouse yuvasında işbaşı gözlem için Almanya'ya gidecek olan Safranbolu Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler. 

Okul Müdürü Mehmet Özgür Atasoy'un da yer aldığı ziyarette Waldorf eğitim yaklaşımının eğitimi bir sanata dönüştürmeyi amaç edinen bütüncül bir yaklaşım olduğunu ve çocukların sosyal, duygusal, ruhsal, ahlaki, fiziksel ve zihinsel açılardan dengeli bir biçimde ve çok yönlü olarak gelişebilmesini ve çocukların bireyselliğini, özgüvenlerini ve bütünlüğünü desteklemeyi amaçladığını belirten proje ekibi üyeleri desteklerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ettiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de ortaya koydukları gayretli çalışmaları ve projelerinin kabul edilerek Almanya'da gözlem yapma fırsatı elde etmeleri nedeniyle Safranbolu Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu Proje ekibini kutladı ve başarılar diledi.

09-11-202209-11-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.