KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
PERSONELİMİZİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK
![PERSONELİMİZİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24225917_851dcbc3-c2dc-4db0-97d8-63065bed7bc3.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ve Şube Müdürlerimiz Personelimizden Rabia Aydın´ın Çocuklarına hayırlı olsun dileklerini iletmek ve Mutluluklarına ortak olmak için ziyarette bulundular.
Sayın Gümüş, Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı diliyorum. Sayın Rabia Aydın´ın ve ailesinin mutlu günlerinde yanlarında olup heyecanlarını paylaşmaktan büyük sevinç duyduğunu söyledi.