KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

''PATİKLE BAŞLA KİTAPLA YAŞA'' ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

''PATİKLE BAŞLA KİTAPLA YAŞA'' ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

''Patikle Başla Kitapla Yaşa'' sloganıyla yürütülen eTwinning "PATİK" projesi etkinliklerle devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş PATİK projesi kapsamında yeni çocukları olan aileleri ziyaret ederek Patik ve Kitap hediye etti.

Proje sorumlusu Okul Öncesi Öğretmeni İrem Keskin Sezgin ve Ali Baba Anaokulu Müdürü Sevim Gürleyik'in refakat ettiği ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, "İlçemizde başta eTwinning olmak üzere yürütülmekte olan proje çalışmalarını önemsiyor ve bu çalışmalara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destek ve katkı sunmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra İlk emri "OKU" olan bir dinin mensupları olarak "En iyi dost kitaptır" anlayışı ile öğretmen ve öğrencilerimizi her fırsatta kitapla buluşturarak ve velilerimizi de iş yerlerinde ziyaret edip bir kitap takdim ederek eğitim ailemizin tüm paydaşlarını kitapla dost olmaya teşvik ediyoruz. Bir eTwinning projesi olan "PATİK" tersten okunduğunda KİTAP oluyor. "Patikle Başla Kitapla Yaşa" sloganı ile kitap okuma kültürünü doğumla başlatan bu proje ile ilçemizde dünyaya yeni gelen yavrularımıza ve ailelerine bir patik bir de kitap hediye ediyoruz. Birisi bedeni bir ihtiyacı karşılarken diğeri ile de ruhi ve zihni bir ihtiyaca dikkat çekmek istiyoruz. Dünyamıza merhaba diyen yavrularımıza ve anne babalarına sağlıklı ve bereketli bir ömür dilerken bu projede emeği bulunan Ali Baba Anaokulumuzun yönetici ve öğretmenlerini de tebrik ediyorum." dedi.

07-04-202107-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.