KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pansiyonlu Okulların Yöneticileriyle Okul Pansiyonları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Pansiyonlu Okulların Yöneticileriyle Okul Pansiyonları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Pansiyonlu okullarımızın yöneticileri ile Sunal Tülbentçi Öğretmenevi toplantı salonunda toplantı düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu başkanlığında gerçekleştirlen toplantıya Şube Müdürümüz Enver Ayata ile birlikte pansiyonu bulunan Fatih Sultan Mehmet Fen Lisesi, Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Sultantepe İmam Hatip Ortaokulu ve Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi Okul müdürleri ile pansiyondan sorumlu müdür yardımcıları katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri Odabaşoğlu toplantıda yaptığı konuşmada, okul pansiyonlarında kalan öğrencilerimizin bizlere emanet olduğunu, onlara aile sıcaklığını ve ev ortamını aratmayacak imkan ve şartları oluşturmak için özveriyle çalışmaları gerektiğini vurguladı. Okul pansiyonlarında güvenlik ve temizlik ile ilgili önlemlerinin alınması, barınma ve yemek hizmetlerinde kalitenin ön planda tutulması, öğrencilerin akademik başarılarını artıracak, boş zamanlarında kaliteli zaman geçirmelerini sağlayacak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerin düzenlenmesi hususlarında öneri ve hatırlatmalarda bulundu. Öğrencilerin memnuniyetinin önemli olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz okul yöneticilerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti ve başarılar diledi.

Toplantının son bölümünde okul pansiyonlarında gerçekleştirilmesi ve dikkat edilmesi gereken hususlar görüşülerek karşılıklı istişarede bulunuldu.

13-09-202313-09-202313-09-2023

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.