KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÖĞRENCiLERİMİZDEN OTiZM FARKINDALIK GÜNÜ ZiYARETi

ÖZEL ÖĞRENCiLERİMİZDEN OTiZM FARKINDALIK GÜNÜ ZiYARETi

          Hasan Gemici Özel Eğitim Okulu öğrenci ve öğretmenlerimiz 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş´ü makamında ziyaret etti.

         Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş´e çiçek  takdim ettiler.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş, “Farklılıklarımız Bizim Zenginliğimizdir” vurgusu ile günün anlam ve önemine dile getirerek eğitim hayatlarında başarılar diledi.

          Dünya  Otizm Farkındalık Günü nedeniyle kısa bir açıklama yapan, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş “ Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle Hasan Gemici Özel Eğitim Okulu öğrencilerimizle bir araya geldik. Özel yavrularımızın eğitimi için okulumuzun ve ailelerimizin özverili çabaları bizleri ziyadesiyle  mutlu ediyor. Bu gün gerçekleşen ziyaretimize gelen sevgili öğrencileimize ve okul idaremize  teşekkür ediyorum dedi.

         Sayın Gümüş,’Otizmi eksiklik olarak değil , farklılık olarak görmek lazım. Farkında olmak demek; olanı olduğu  gibi kabul etmek, anlayışlı bir tutum geliştirmek demektir. Safranbolu  İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bu farkındalığın gereklerini yerine getiriyoruz. Evlatlarımıza 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında daha güzel yarınlar hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.  2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nün yavrularımıza  olan duyarlılığın arttırmasına ve onların güzel bir geleceğe ulaşmasına vesile olmasını temenni ediyorum’’ dedi.

 02-04-201902-04-201902-04-201902-04-201902-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.