KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

İlçemizde hizmet vermekte olan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret ettiler.

Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürü Kemal Özer ve Umut Işığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürü Yücel Karacan tarafından gerçekleştirilen ziyarette, pandemi döneminde yürütülen özel eğitim faaliyetleri ve rehabilitasyon merkezlerinin çalışmaları değerlendirildi. Ziyarette, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi yetkilileri, yüz yüze eğitim sürecinde Covid-19 ile mücadelede okullarda kullanılmak üzere dezenfektan desteğinde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ, Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürü Kemal Özer ve Umut Işığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi müdürü Yücel Karacan'a gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

22-03-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.