KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZIN ANNELERİNE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZIN ANNELERİNE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI

 Safranbolu Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerimizi velilerine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Sunal Tülbentçi Öğretmen Evinde kahvaltı programı düzenlendi. Programa Kaymakamımız Sayın Fatih ÜRKMEZER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sayın Ayhan ÖZEKEN, Recep KABAŞ, Okul Müdürü ile öğrencilerimizin velileri katıldı.

 

Sohbet havasında geçen programda Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu Bayan Velilerinin, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlayan Kaymakamımız Sayın ÜRKMEZER; "Kadınlarımız için özel olan günde bu programa katıldığınız için teşekkür ederim. Tabi ki analarımız, eşlerimiz, bacılarımız olan tüm kadınlarımız bizler için çok özeldir ama sizlerin yeri daha farklı. Sizler özel insanların annelerisiniz, sizlerin emeği, sizlerin azmi hiçbir şeyle mukayese edilemez. Çocuklarınızın aldığı eğitimin önemli bir payı sizlere aittir. Nasıl ki, cennet Vatanımız için can parçalarını feda eden Şehit Analarımızın Devletimizin ve milletimizin üzerinde emeği yadsınamazsa sizlerin de emekleri o denli büyüktür. Ben buradan sizlerin, tüm anaların ve tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü tekrardan kutluyorum" dedi. 

 

Program esnasında velilerin talep ve önerilerini de dinleyen Kaymakamımız Sayın ÜRKMEZER, program sonunda velilere karanfil takdim etti.

09-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.