KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL MÜDÜRÜLERİMİZLE LGS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

ORTAOKUL MÜDÜRÜLERİMİZLE LGS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ilçemizde bulunan ortaokullarımızın müdürleri ile yaklaşmakta olan LGS sınavı hazırlık çalışmalarıyla ilgili değerlendirme toplantılarına devam ediyor. 

Daha önce ilk olarak 6 okul müdürü ile gerçekleştirilen toplantıların ikincisi, Şube Müdürümüz İhsan Parlak ile 15 Temmuz Demokrasi Ortaokulu, Misak-ı Milli Ortaokulu, Şehit Mustafa Arık Ortaokulu, Abdurrahman Yerlikaya Kız AİHL, Kirkille Ortaokulu ve Vilayetler Birliği Ortaokulu Müdürlerinin katılımı ile 5 Nisan Pazartesi günü Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş toplantının açılışında yaptığı konuşmada, bu yıl LGS'ye girecek olan ortaokul son sınıf öğrencilerinin yüz yüze ve uzaktan eğitimin yanı sıra yüz yüze devam eden DYK kursları ile sınavlara hazırlandıklarını belirterek bunların yanında öğrencilerimize yönelik rehberlik ve moral motivasyon amaçlı programlara da ihtiyaç bulunduğunu söyledi.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 8.sınıf öğrenci velileri ile çevrim içi görüşerek istişarelerde bulunduklarını hatırlatarak özellikle pandemi döneminde bu tür etkinliklerle öğrenci ve velilere destek vermenin ve rehberlik etmenin önemine vurgu yaptı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş konuşmasının sonunda gerek okullarımızın başarısında gerekse pandemi dönemindeki özverili çalışmalarda emeği bulunan yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine herkese teşekkür etti. 

Toplantı, ortaokullarda başarıyı artırmaya ve LGS'ye yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerilerini paylaştığı değerlendirme ve müzakere bölümü ile sona erdi. 

06-04-202106-04-202106-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.