KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZLE BAŞARI DEĞERLENDİRME VE LGS HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZLE BAŞARI DEĞERLENDİRME VE LGS HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ortaokullarımızın akademik başarılarını ve yaklaşmakta olan LGS sınavı ile ilgili hazırlık çalışmalarını görüşmek üzere ilçemizde bulunan 20 ortaokulun müdürleri ile bir araya geliyor.

Gruplar halinde gerçekleştirilecek olan toplantıları Ovacuma Ortaokulu Kirkiile Ortaokulu Bostanbükü Ortaokulu Misaki Milli Orataokulu Şehit Mustafa Arık Ortaokulu Yazıköy Ortaokulu Açı Koleji ve MY Koleji Müdürleri ile gerçekleştirildi. Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen ve Şube Müdürümüz İhsan Parlak'ın da katıldığı toplantıda söz konusu ortaokullarımızda yürütülmekte olan eğitim öğretim çalışmalarının yanı sıra LGS ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş toplantının açılışında yaptığı konuşmada, akademik başarıda ve LGS'de başarılı olduklarını ama hiçbir zaman mevcut ile yetinmemeleri ve her zaman başarı çıtasını daha da yükseltmeleri gerektiğini ifade etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okul okul 8.sınıf öğrencilerinin velileri ile de bir araya gelip istişarelerde bulunduklarını hatırlatarak bu süreçte bu tür etkinliklerle öğrenci ve velilere destek vermenin ve rehberlik etmenin önemine vurgu yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş konuşmasının sonunda okullarımızın başarısında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine kadar emeği bulunan herkese teşekkür etti. Toplantı, ortaokullarda başarıyı artırmaya ve LGS'ye yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerilerini paylaştığı değerlendirme ve müzakere bölümü ile sona erdi.  

 

06-01-2022

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.