KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE LGS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

ORTAOKUL MÜDÜRLERİMİZ İLE LGS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTILARIMIZ DEVAM EDİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen ve ortaokul müdürlerimizin katılımı ile gerçekleştirilen LGS sınavı hazırlık çalışmaları değerlendirme toplantılarının sonuncusu 6 Nisan Salı günü Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde yapıldı.

İlçemizde bulunan 18 ortaokulumuzun müdürleri ile covid tedbirleri nedeniyle altılı gruplar halinde planlanan ve daha önce 12 okul müdürü ile gerçekleştirilmiş olan değerlendirme toplantılarının sonuncusuna, Şehit Recep Çakıl İmam Hatip Ortaokulu, Kanuni Ortaokulu, Kalealtı Ortaokulu, Bostanbükü Ortaokulu Müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş toplantının açılışında yaptığı konuşmada, "Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin akademik başarılarının niteliğini artırmak ve onlara sınava hazırlık sürecinde doğru rehberlik yapabilme amacıyla ortaokul müdürlerimizle LGS, ortaöğretim müdürlerimizle de YKS çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Bu toplantılar vesilesiyle bir taraftan yaptığımız çalışmaları ve eğitimde bulunduğumuz noktayı değerlendiriyor, diğer taraftan da gelecek ile ilgili hedefler belirliyor, yeni çalışmalar planlıyoruz. Okullarımız sınava girecek olan son sınıf öğrencilerimize hem yüz yüze ve uzaktan eğitim yoluyla hem de rehberlik servislerimiz aracılığı ile gerekli desteği sağlıyorlar. Bu çalışmalarda emeği bulunan ve her daim öğrencilerimizin yanında olan okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte her zamankinden daha fazla katkı veren velilerimize ve sınavlara hazırlanan öğrencilerimize kolaylıklar ve başarılar diliyorum." dedi.

07-04-202107-04-202107-04-202107-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.