KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA İŞKUR KAPSAMINDA GÖREVE BAŞLAYACAK PERSONELLERLE TOPLANTI YAPILDI

OKULLARIMIZDA İŞKUR KAPSAMINDA GÖREVE BAŞLAYACAK PERSONELLERLE TOPLANTI YAPILDI

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, ilçemiz okul ve kurumlarında görev yapacak olan İŞKUR kapsamında çalışacak olan 100 personelle Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde 27.09.2018 Perşembe günü tanışma ve okullarımıza dağıtım toplantısı yaptı. Toplantıya Şube Müdürümüz Sayın Yavuz AYDIN da katıldı.

       Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş; Milli Eğitim Camiasının büyük bir aile olduğunu, aile içerisinde herkesle bir araya geldiklerini, bundan çok büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

        Sayın Gümüş; Siz kıymetli personellerimiz, geleceğimizi inşa edecek çocuklarımız ve gençlerimiz için ter dökeceklerini, bu terin çok anlamlı ve ulvi olduğunu belirtti.

        Sayın Gümüş; Çalıştığınız süre boyunca yapacağınız yararlı çalışmalar için şimdiden teşekkür ederim. Sizler okullarımızın en önemli unsurunu oluşturuyorsunuz. Yaptığınız hizmetler okullarımızın eğitime hazır ve güvende tutulmasını sağlıyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma şimdiden başarılar  dilerim’ dedi.

        Sayın Gümüş, Okullarımıza her zaman destek verdikleri için Karabük Milletvekillerimize, Karabük Valimiz Sayın Kemal ÇEBER’e, Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer’e ve duyarlılıkları dolayısıyla İŞKUR İl Müdürlüğüne teşekkür ediyorum ’dedi

       Sayın Gümüş’ün konuşmasından sonra söz alan işçiler dilek ve temennilerini ilettiler. Toplantı sonrası İŞKUR personelimizi, İŞKUR Müdürlüğü’ne ve Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne kendilerine böyle bir çalışma ortamı sağladıkları için teşekkür ettiler.

 

28-09-201828-09-201828-09-201828-09-201828-09-201828-09-201828-09-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.