KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

       İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından okul güvenlik önlemlerinin azami ölçüye  çıkarılması için 23 tane güvenlik görevlisinin okullarımıza dağıtımı gerçekleştirildi.
OKULLARIMIZDA ÇALIŞACAK GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

         Okullarımıza 23 tane Güvenlik Görevlisinin dağıtımı toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, ‘Eğitim bizim için en öncelikli konudur diyen Sayın Gümüş, “Eğitime yapılan her yatırım, geleceğe yapılan bir yatırımdır. Temel amacımız öğrencilerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, onları bilgili, donanımlı gençler olarak hazırlamanın yanında aynı zamanda sağlıklı ve bilinçli bireyler olarak topluma kazandırmaktır. Bizler, çocuklarımızı ne denli geleceğe iyi hazırlarsak; ülkemizin geleceği de o denli parlak ve müreffeh olacaktır.

         Sayın Gümüş," Okullarımızın fiziki imkânlarının iyileştirilmesi hem de donanımlarının artırılması anlamında çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor ’dedi.

         Sayın Gümüş konuşmasının devamında ‘Öğrencilerimiz bizlere birer emanet olduğu için her türlü tehlikeye karşı korumak başlıca görevlerimizdendir. Bu sebeple 23 tane güvenlik görevlisi okullarımızda istihdam ettik.

          Sayın Gümüş, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın güvenliğinin sağlanmasında büyük katkı sağlayacak olan Güvenlik Görevlilerimize teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

          Toplantı Güvenlik Görevlilerimizin görüş ve taleplerinin dinlenmesiyle son buldu.

11-10-201811-10-201811-10-201811-10-201811-10-201811-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.