KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZDA BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

OKULLARIMIZDA BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

          İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Okullarımızda yapılan bakım ve onarım çalışmalarını yakından inceledi. Şube Müdürümüz Sayın Ayhan Özeken de eşlik ettiler.

         Sayın Gümüş, 'Yeni Eğitim-Öğretim yılında okul ortamlarını daha modern hale getirmek için okullarda bakım ve onarım çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor 'dedi.

        OKULLARIMIZIN 2023 EĞİTİM VİZYONU DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR               

         Sayın Gümüş, 'Safranbolu da eğitimin başarısı daha üst seviyelere çıkartmak için ellerinden gelen gayreti göstermeye çalıştıklarını söyleyerek, "Evde eğitimden, Anaokulları ve Anasınıflarına, İlkokuldan Ortaokullara ve Ortaöğretim kurumlarına kadar her kademesinde başarıyı arttırmak için öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle beraber öğrencilerimizin en uygun ortamlarda eğitim görmeleri için vve günümüzün teknolojik şartlarına uygun olması için çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Öğrencilerimizi gerek akademik açıdan gerekse milli ve manevi değerler açısından hazırlamak bizim en öncelikli görevimizdir.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, okul idarecilerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

08-07-201908-07-201908-07-201908-07-201908-07-201908-07-2019

 

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.