KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKUL PANSİYONLARIMIZDA EŞ ZAMANLI TATBİKAT YAPILDI
![OKUL PANSİYONLARIMIZDA EŞ ZAMANLI TATBİKAT YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2023_05/04100506_GridArt_20230504_095530270.jpg)
İlçemizde bulunan okul pansiyonlarında eş zamanlı olarak akşam saat 20:30'da tahliye tatbikatı yapıldı.
Siren sesi ile başlayan tatbikatta öğretmenler ve öğrenciler pansiyonda, Çök- Kapan- Tutun hareketini uyguladılar. Siren sesinin sona ermesi ile öğretmenler nezaretinde yatakhane ve etüt salonlarından tek sıra halinde tahliye edilen öğrenciler Acil Toplanma Bölgesinde toplandılar.