KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİMİZLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL MÜDÜRLERİMİZLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

       Safranbolu İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul müdürleri toplantısı Abdurrahman Yerlikaya Kız İmam Hatip Lisemizde Yapıldı.Toplantı Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş,Şube Müdürlerimiz ile Okul Müdürlerimiz’in katılımı ile yapıldı.

       Toplantıda  gerçekleştirilen projeler, yakalanan başarılar ve yapılması planlananların konuşulduğu programın açılış konuşmasını Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer yaptı.

        Sayın Ürkmezer ´Toplantıda her zaman olduğu gibi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın güvenliğinden, eğitim alanında neler yapabileceğine kadar tüm detayların konuşulacağını söyledi.   

        Sayın Ürkmezer konuşmasını söyle sürdürdü; “Safranbolu’da hem Kaymakamlık hem İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olmak üzere tüm kurumlarımızla işbirliği içerisinde oluyoruz.. Çocuklarımızın sadece akademik başarı anlamında değil sosyal ve kültürel anlamda gelişebilmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Bu kapsamda bilimden tekniğe, sosyal alandan kültür alanına, spordan sanatsal faaliyetine kadar her anlamda Safranbolu’nun eğitimine kamu, özel fark etmeksizin bütün imkânlarla destek vermeye çalışıyoruz´ dedi.

        Sayın Gümüş; “İlçe olarak eğitimde önemli bir başarının yakalandığını, bu başarıların arkasının geleceğini ifade ederken, verdiği desteklerden ötürü Safranbolu Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkürü borç bildiklerini” söyledi.

        Sayın Gümüş,“2023 Eğitim Vizyonunu   bizler hep birlikte çalışarak gerçekleştireceğiz. Okul yöneticilerimiz , öğretmenlerimiz  ve geleceğimizin teminatı öğrencilerimizle toplantılarımız devam edecektir, tüm okullarımızda Vizyon belgemizdeki yenilikleri gerçekleştireceğiz inşallah” dedi.

         Eğitim öğretimin sorunsuz bir şekilde devamı için tüm idarecilerimizin üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirdiğini vurgulayan Sayın Gümüş, ‘yapmış olduğumuz ziyaretlerde okullarımızda eğitim öğretimin başarılı bir şekilde devam ettiğine şahit olmaktayız. Tüm idarecilerime ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum ’dedi.

         İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz tarafından yetkili oldukları birimlerle ilgili iş ve işlemler hakkında bilgiler verdiler.

         Okul Müdürlerimiz dilek ve temennileri dinlendikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, başarılar dileyerek toplantıyı sonlandırdı.

02-05-201902-05-201902-05-201902-05-201902-05-201902-05-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.