KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MECLİS BAŞKANLARIYLA EGİTİM DEGERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

OKUL MECLİS BAŞKANLARIYLA EGİTİM DEGERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

          Toplantıya Kaymakamımız Sayın Dr.Fatih Ürkmezer ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ,Şube Müdürlerimiz Ayhan Özeken, Murat Çorbacı Yavuz Aydin   ile  okul meclis başkanları katıldı

         Açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi çok yönlü yetiştirmek en önemli görevimizdir. Öğrencilerimiz bugünü anlamlandiran gelecekle ilgili hayelleri olan ,dunya ile rekabet edebilecek donanımlarıa sahip  olacaklardır. Bu bağlamda eğitimle ilgili tüm paydaşlarımizin görüşlerini alarak 2023 vizyonu doğrultusunda çalışmalarımızı yurukmekteyiz. Calismalarimizda bizlere desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımız Sayın Dr.Fatih Ürkmezer’e teşekkür ediyorum dedi.

        Sayın Kaymakamımız konusmasinda;Safranbolu’nun öğrenciler için eğitim ve öğretim anlamında çok şanslı olduğunu ayrıca sosyal ve sportif faaliyetler olsun öğrencilerimizin gelişimini destekleyici ayrıca ilçe olarak birçok ilçenin sahip olmadığı imkânlara sahip olunduğunu vurguladı. 

       Sayın Ürkmezer,Öğrencilerimizin gerek eğitim ve öğretim anlamında gerekse sosyal ve sportif aktiviteler anlamda tüm ihtiyaçlarını gidermek için büyük destek ve çabayı Kaymakamlık ve bağlı kurumlarımızla göstermekteyiz, ayrıca 2 yıllık Belediye Başkanlığı görevimde öğrencilerimizin kendini geliştirmesi ve gelişimi için gerekli tüm proje ve faaliyetleri gerçekleştirmeye çalıştık. Bundan sonrada gerek Kaymakamlık, gerek Milli Eğitim gerekse bağlı tüm kurumlarımızla geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını en asgari düzeye indirip, gidermeye çalışacağız ayrıca sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetlere yönelik Devletimiz tarafından yapılan tüm çalışmalara yerel anlamda desteklemeye devam edeceğiz´dedi.

 17-04-201917-04-201917-04-201917-04-201917-04-201917-04-201917-04-201917-04-2019

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.