KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

      Safranbolu İlçemizde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, madde bağımlılığı ile mücadele konulu toplantı yapıldı.
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

               Toplantı İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER Başkanlığında Sunal Tülbentçi Öğretmenevi toplantı salonunda gerçekleştirildi. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER başkanlığında yapılan toplantıda Okul önlerinde alınacak önlemler, okul servis taşımacılığı, okul kamera sistemleri, madde bağımlılığı ile mücadele, Kantin ve Okul çevresinde Gıda denetimi gibi okul güvenliğini ilgilendiren konular görüşüldü. 

                Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, ilçe Jandarma Komutan V.  J. Yzb. Emin Oktay ERDOĞDU, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Osman GÜL,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, Muhtarlarımız, Okul Aile Birliği Başkanlarımız ve Okul müdürlerimiz katıldılar.

               Toplantıda, öğrenci ve velilerinin daha güvenli ve huzurlu bir eğitim-öğretim yılı Geçirmelerini sağlamak amacıyla okulların yakın çevresinde ve okul güzergâhlarında alınacak tedbirler ile öğrencilerin her türlü kötü alışkanlıklardan koruması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için gereken uygulamalar üzerinde duruldu.

               Toplantıda Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER “Yeni eğitim öğretim sezonunda öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını belirtti.

                Madde bağımlılığıyla mücadele ile ilgili konuşan İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER “Okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, mahalle muhtarları ile  iş birliğiyle sürdürülen çalışmaların kararlılıkla devam edeceğini ifade etti.

                İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER, "Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir.  Onların en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz’ dedi

               Sayın Gümüş Konu İle ilgili yaptığı açıklamada  "Çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe hazırlanması için sağlıklı bir şekilde el birliğiyle çalışmaktayız. Okullarda güvenlik sadece emniyet ve asayiş konusu değil, bunun birçok kolları var. Çeşitli kuruluşların, ailelerin sahiplenmesi gereken yönleri var. Bu konularda müşterek olarak çalışmamız büyük bir hızla devam ediyor. Okul çevresi ile ilgili çok iyi bir seviyeye geldiğimizi memnuniyetle ifade etmek istiyorum. Her türlü konularda desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER’ teşekkür ediyorum ’dedi.

13-09-201813-09-201813-09-201813-09-201813-09-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.