KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AİLE BİRLİKLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

OKUL AİLE BİRLİKLERİNDEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

       Emek Ortaokulu ve Ünsal Tülbentçi Ortaokulu Okul Aile Birliği Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ’e nezaket ziyaretinde bulundular

       Ziyaretten memnun olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, okul aile birliklerinin müdürlüğümüzü ziyaretlerinin verimli olduğunu ve bu sayede, okullarda güzel ve başaralı çalışmaların daha kolay gerçekleşebileceğine vurgu yaptı

      Okul Aile Birliği Üyeleri okulla ilgili yaptıkları çalışmalardan ve geleceğe dönük planlarından söz ettiler. Okul Aile Birliği Üyeleri ‘Çocuklarımızın eğitimi bizler için çok önemli. Bu konuda Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ’ün eğitime vermiş olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz. İlçe Milli Eğitim müdürümüzün desteğini her zaman aldık bu konuda kendisine çok teşekkür ediyoruz" dediler.    

      Ziyaretten memnun olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, okul Aile Birliklerinin müdürlüğümüzü ziyaretlerinin verimli olduğunu ve bu sayede, okullarda güzel ve başaralı çalışmaların daha kolay gerçekleşebileceğine vurgu yaparak, Okul Aile Birliği Üyelerine  nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

08-04-201908-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.