KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e Öğretmenler Gününü Kutlama ziyareti yapıldı.
OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

         Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı ve Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e Öğretmenler Gününü Kutlama ziyaretinde bulundular.  Okul Aile Birliği Üyeleri, Müdürümüzün şahsında tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutladılar. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş’e çok teşekkür ediyoruz" dediler.

        Konuklarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Gümüş, meslekten emekli olan, aramızdan ayrılan ve halen görevi başında olan bütün fedakâr ve vefakâr öğretmenler adına teşekkürlerini iletti. Öğretmenlik mesleğinin her yönüyle çok değerli olduğunu vurgulayan Sayın Gümüş , “Bu özel günümüzde bizleri unutmayıp, ziyaret ederek duyarlılık gösteren ziyaretçilere teşekkür ederim.” dedi.

       Her günümüzün bugün gibi neşe ve umut dolu olmasını dileyen Sayın Gümüş, “Bu anlamda bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.   

23-11-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.