KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

Ünsal Tülbentçi Ortaokulu Okul Aile Birliği Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ’e Öğretmenler Gününü Kutlama ziyaretinde bulundular.
OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLAMA ZİYARETİ

     Ünsal Tülbentçi Ortaokulu Okul Aile Birliği Üyeleri, 24 Kasım öğretmenler gününü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününün kutlayarak, okulla ilgili yaptıkları çalışmalardan ve geleceğe dönük planlarından söz ettiler. Okul Aile Birliği Üyeleri ‘Çocuklarımızın eğitimi bizler için çok önemli. Bu konuda Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ’ün eğitime vermiş olduğu başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz. İlçe Milli Eğitim müdürümüzün desteğini her zaman aldık bu konuda kendisine çok teşekkür ediyoruz" dediler.

      Ziyaretten memnun olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, okul aile birliğine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

22-11-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.