KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARIMIZLA EĞİTİM ÖĞRETİM FAALİYETLERİMİZİ DEĞERLENDİRDİK

OKUL AİLE BİRLİĞİ BAŞKANLARIMIZLA EĞİTİM ÖĞRETİM  FAALİYETLERİMİZİ DEĞERLENDİRDİK

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ Safranbolu'da bulunan tüm okullarımızın Okul Aile Birliği Başkanları ile 23 Aralık Çarşamba günü çevrimiçi bir araya geldi. Şube Müdürlerimiz İhsan PARLAK ve Enver AYATA'nın katıldığı programda uzaktan eğitim süreci, eğitimde okul-veli birlikteliğinin ve okul aile birliklerinin işlevi gibi konularda görüş alış verişinde bulunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ programda yaptığı konuşmada "Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan pandemi dönemi birçok alanda yeni durumlar ortaya çıkardı. Eğitim öğretim faaliyetlerinde de  uzaktan eğitim de bunlardan biri. Biz millet olarak ne zaman bir engelle veya zorlukla karşılaşmışsak bunları aşmak için çözümler üretmişizdir. Zorlukları aşmışızdır. Öğrencilerimizle yüz yüze bulunamadığımız zamanlarda gerekli tüm tedbirleri alarak etkin bir planlama ile  eğitim öğretime tüm hızıyla devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz eğitim öğretim faaliyetlerinde sizlerin değerli katkılarını önemsiyoruz. Başarılı faaliyetlerimizi sizlerin değerli katkıları ile gerçekleştiriyoruz. Uzaktan eğitime ulaşmakta zaman zaman sıkıntı yaşayabilen öğrencilerimiz için bir taraftan ilçemizde 21 EBA destek noktası oluştururken diğer taraftan tablet dağıtımı ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda da okul aile birliklerinin  değerli katkılarını görüyoruz.Dünyadaki gelişmelerin baş döndürücü şekilde gelişmesi ve yeni koşulların ortaya çıkması bireylerin geleceğe hazırlanmalarında önem arz etmektedir. Geleceğe hazırlanan gençlerimizin de bu değişimi anlayan ve anlamlandıran ve vizyoner bakış açısına sahip olmalarını önemsiyoruz. Bizler geleceğimiz olan gençlerimize güveniyoruz. Geleceğe güçlü şekilde hazırlanmanız için her türlü desteği vermeye hazırız. Hep birlikte gençlerimizin ve ülkemizin hayallerini gerçekleştireceğiz. Hem veli hem de okul aile birlikleri olarak eğitim süreçlerine bu güne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı  sizlere ve bizlere hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ'e, teşekkür ediyorum." dedi.  

Programda daha sonra bütün okul aile birliği başkanları tek tek söz alarak görüş, öneri ve taleplerini dile getirdiler. Okul Aile Birliği başkanları kendileri ile gerçekleştirilen programda kendi görüşlerinin alınmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.

23-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-202023-12-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.