KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ TÜRKİYE İÇİN SÖYLÜYOR...

ÖĞRETMENLERİMİZ TÜRKİYE İÇİN SÖYLÜYOR...

        Bakanlığımız  Öğretmen   Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğümüzün youtube kanalında paylaşılmak üzere, Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmenlerimiz "Öğretmenlerimiz Türkiye İçin Söylüyor" temalı proje kapsamında  evlerinde  eser icra ettiler.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; "Dünya ve ülkemiz Covid 19 salgını nedeniyle zorlu bir  süreçten  geçmektedir. Devletimizin bütün birimleri büyük fedakârlık içeresinde yoğun bir çalışma yürütmekte. Bizler de sürdürülen fedakâr çalışmalara azami şekilde Safranbolu eğitim ailesi olarak katkı sağlamanın gayreti içerisindeyiz. Öğretmenlerimiz de bu süreçte  öğrenci ve velilerimize moral motivasyon sağlayacak güzel çalışmalar imza atmaktadırlar" dedi.

           Sayın GÜMÜŞ, bu güzel çalışmaları yapan tüm öğretmenlerimizi canı gönülden tebrik ederek, "Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Evde kal Evde hayat var" dedi.

 

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.