KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ İLE ÇEVRİM İÇİ SEMİNERDE BULUŞTUK

ÖĞRETMENLERİMİZ İLE ÇEVRİM İÇİ SEMİNERDE BULUŞTUK

Öğretmenlerimize yönelik olarak 16-20 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen mesleki çalışma programı kapsamında Müdürlüğümüz tarafından Okul öncesi ve Psikolojik Danışman/Rehber Öğretmenlerimize çevrim içi "Yetişkin-Çocuk Etkileşimi ve Mizaç" konulu seminer düzenlendi.

Seminer programında öğretmenlere hitap eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ, "Bu yıl mesleki çalışmaların çevrim içi olarak gerçekleştirilmesinden dolayı  öğretmenlerimize yönelik seminer ve programlar düzenliyoruz. Bugün Safranbolu'da görev yapan okul öncesi ve psikolojik danışman/rehber öğretmenlerimizle çevrim içi beraberiz. Bizler öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz . Biz öğretmenler olarak ulvi bir görev icra ediyoruz. Geleceğe hazırladığımız öğrencilerimizin nitelikli  gelişimlerinin sağlanmasında güncel bilgi ve deneyimler önem arz etmektedir.

 Bu amaçla öğrencilerimiz için özveri ile çalışan öğretmenlerimize mesleki çalışma dönemlerinde kendilerini yeni bilgi ve uygulamalar hakkında farkındalık oluşturmaya katkı sağlamayı önemsiyoruz. Bugünkü katkılarından dolayı sunumda bulunan değerli Prof. Dr. Arzu ÖZYÜREK hocama ve programa katılan Okul öncesi ve Psikolojik Danışman/Rehber öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sağlık ve afiyet diliyorum." dedi. 

Moderatörlüğünü Ali Baba Anaokulu Müdürü Latif GÜRBÜZER'in yaptığı programda Karabük Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Arzu ÖZYÜREK tarafından "Yetişkin-Çocuk Etkileşimi ve Mizaç" konulu sunum gerçekleştirildi. Program soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 

 

20-11-202020-11-202020-11-202020-11-202020-11-2020

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.