KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"ÖĞRETMEN AKADEMİSİ" SEMİNERLERİMİZ DEVAM EDİYORSafranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan "Safranbolu Öğretmen Akademisi" seminerleri devam ediyor. Son olarak ilçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri ile İHL Melek Dersleri Öğretmenlerine yönelik olarak gerçekleştirilen "Kahoot Uygulaması" konulu seminer 25 Şubat Perşembe günü gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü DKAB Zümre Başkanı Cengiz GÜMÜŞ'ün yaptığı, Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Tarık ÇELİK'in sunumda bulunduğu seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ de katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan GÜMÜŞ seminer programının açılışında yaptığı konuşmasında, " Uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimize destek olmak ve katkı sunmak amacıyla başlattığımız "Safranbolu Öğretmen Akademisi" seminerlerinde siz değerli öğretmenlerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerden gelen öneri ve talepler doğrultusunda bu ve benzeri çalışmalarımız devam edecek. İstikbalimiz olan öğrencilerimizi ve gençlerimizi, çağın gerektirdiği donanım ve birikimle ve milli ve manevi değerlerimizle mücehhez bir şekilde geleceğe hazırlamak en önemli hedefimiz. Bu hedef doğrultusunda özveri ile yürüttüğünüz çalışmalarınızda sizlere destek vermek için hazırız. Safranbolu Eğitim ailesine verdiğiniz değerli katılarınızdan ve "Öğretmen Akademi" seminerlerine katılımınızdan dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.

Program, Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Tarık ÇELİK'in "Kahoot Uygulaması" konulu sunumu ile devam etti. Çevrim içi ve uygulamalı olarak gerçekleştirilen seminer programı soru cevap bölümüyle sona erdi.

26-02-202126-02-202126-02-202126-02-202126-02-202126-02-202126-02-202126-02-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.