KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UGURLADIK

 ÖĞRENCİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UGURLADIK

      Beden eğitimi dersinde maç yaptığı sırada kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden 11. sınıf öğrencimiz Emirkan Erişoğlu’nu son yolculuğuna uğurladık.

      Yenice´de toprağa verilen öğrencimiz Emirkan Erişoğlu’nun  ailesini  Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer  ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş yalnız bırakmadılar. Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer; "Evladımıza Allah´tan rahmet, ailesi, yakınları ve arkadaşlarına başsağlığı diliyorum “dedi.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş; ‘ Hayatını kaybeden öğrencimize Allah’tan rahmet diliyor,  Kederli ailesine, yakınlarına, arkadaşlarına ve eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum” dedi.

      Öğrencimizin  cenaze törenine yakınlarının yanı sıra Yenice Kaymakamı Sayın  Muhammet Evlice, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Nevzat Akbaş,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Muhammed Nuri Ataseven,Yenice İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın  İsmail Özden, okul yöneticileri, öğretmenleri, okul arkadaşları , KARDEMİR çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

      Öğrencimiz Emirkan Erişoğlu, kılınan cenaze  namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi.

10-03-201910-03-201910-03-201910-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.