KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

ÖĞRENCİMİZ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

        22-23 Ocak 2019 tarihleri arasında  İstanbul da yapılan TURKCELL TÜRKİYE U14  salon Atletizm Şampiyonasında Küçük Erkekler 1000 metre yarışmasında ilimizi temsil eden  Bostanbükü Ortaokulu 7.Sınıf öğrencimiz Mustafa Emir Çınar 3.06 dakikalık derecesiyle küçük erkekler kategorisinde Türkiye Birincisi olmuştur.

        Bostanbükü Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini göstermiş oldukları bu başarıdan dolayı kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş Konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Öğrencimizi başarılarından dolayı kutluyorum. Bu derece zorlu bir alanda Türkiye birincisi olarak ailesini ve bizleri gururlandırdı. Kendisini ve hocalarını tebrik ediyorum. Bundan sonraki yarışmalarda da daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum" dedi

       Başarılı öğrencilere her zaman desteklerinin süreceğini ifade eden Sayın Gümüş, şöyle konuştu:

       "Öğrencilerimizin derslerinin yanı sıra sportif faaliyetlerde de başarılı olması bizlere sevindirmektedir. Onlara olan desteklerimiz her zaman sürecek. Çocuklarımıza bundan sonra ki spor müsabakalarında da başarılar diliyorum."
04-02-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.