KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Taha Gökçekli MEB Bursluluk Sınavı Türkiye Birincisi

Öğrencimiz Taha Gökçekli MEB Bursluluk Sınavı Türkiye Birincisi

2023 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Sınav Sonuçları açıklandı.

İlçemiz Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi bünyesindeki İmam Hatip Ortaokulda öğrenim gören 8. Sınıf Öğrencisi Taha GÖKÇEKLİ bursluluk sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye Birincisi oldu.

Elde ettiği bu önemli başarısından dolayı öğrencimiz Taha GÖKÇEKLİ'yi kutlayan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "Safranbolu başta akademik eğitimde ve sınavlarda olmak üzere sosyal, kültürel, sportif etkinliklerden teknoloji ve proje çalışmalarına kadar eğitim öğretim süreçlerinin her aşamasında başarıyı gelenek haline getirmiş bir ilçemiz. Yeni Eğitim Öğretim yılının ikinci haftasında ilk başarımız öğrencimiz Taha Gökçekli'den gelmiş oldu. Bu başarısından dolayı öğrencimizi, öğrencimize destek veren öğretmenlerimizi ve ailesini tebrik ediyorum. Safranbolu eğitim ailesi olarak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin farklı alanlarda yeni başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır." dedi.

22-09-2023

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.