KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZİN PERFORMANSLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

ÖĞRENCİLERİMİZİN PERFORMANSLARI GÖZ KAMAŞTIRIYOR

      Safranbolu Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerimiz, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerinde gösterdikleri canlı ve muhteşem performansın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ve öğretmenlerimiz ile birlikte Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer’i ziyaret ettiler.

      Gençleri, Kaymakamlık toplantı salonunda ağırlayan Sayın  Ürkmezer, “Evlatlarımızı gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum” dedi. 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerinde canlı performans ile sahnede çizdikleri 15 Temmuz Kahramanı Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halis Demir ve Batmanda hain terör saldırısı sonrası Şehit olan Şenay Aybüke Yalçın’ın portrelerinden oldukça etkilendiğini ifade eden Ürkmezer öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; “Çocuklar, bizler gerek Kaymakamlık gerekse Belediye olarak Milli Eğitime gerçekleştirdiğimiz çeşitli projeler ve çalışmalar ile destek veremeye devam ediyoruz.

      Devam da edeceğiz. Biliyorsunuz ki İnsan kendisini pek çok konuda geliştirebilir.  Ancak yetenek başka bir şey. Görüyoruz ki sizler gerçekten yeteneklisiniz. Bu da bizleri gururlandırıyor. Başarılarınızı yıl içerisinde pek çok alanda birlikte yaşıyoruz. Tabii ki bunun bir de eğitimci yanı var yani öğretmenlerimiz, sabırla, şefkatle sizlerin içerisindeki cevheri ortaya çıkarıyorlar. Ben tüm öğretmenlerimizi ve sizleri ayrı ayrı tebrik ediyorum, kutluyorum” diye konuştu.

      Büyük Türk Milletinin örfüne, gelenek ve göreneğine sonuna kadar bağlı olduğunu dile getiren Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer; Bu Cennet Vatan, yarınımızın teminatı çocuklarımızın Milli ve manevi duygulara sahip çıkmaları sayesinde her daim ayakta kalacaktır.

      Ben bu duygularla evlatlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Öğretmen ve Öğrencilerle uzun süre sohbet eden ve ilgilenen Sayın Ürkmezer, ziyaret sonunda çeşitli hediyeler verdi.  

     Öğrencilerimiz  ise Ürkmezer’e, kendilerinin çizdikleri Ömer Halis Demir, Şenay Aybüke Yalçın ve Sayın Dr. Fatih Ürkmezer’in tablolarını takdim ettiler.

     Öğrencilerimiz  Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer’i ziyaretlerinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’e de kendi resminin çizildiği tabloyu hediye ettiler.   

      İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş konuyla ilğili yaptığı açıklamada, ‘Öncelikli olarak eğitim çalışmalarımızda bizlere hertürlü desteği sağlayan Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dr. Fatih Ürkmezer’e ,24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerinde göstermiş oldukları fedakâr katkılardan dolayı İMKB Güzel Sanatlar Lisesi okul idaremize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum’ dedi.  

      Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini ifade eden Sayın Gümüş, öğrencilerimizin en iyi şekilde eğitmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ve bundan sonrada daha fazlasıyla göstereceklerini söylediler.

28-11-201828-11-201828-11-201828-11-201828-11-201828-11-201828-11-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.