KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZE SAFRANBOLU TSO'DAN ANLAMLI DESTEK

ÖĞRENCİLERİMİZE SAFRANBOLU TSO'DAN ANLAMLI DESTEK

         Kaymakamımız Sayın Dr. Fatih ÜRKMEZER himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hediyeler verildi.

 

         Proje kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde  Safranbolu ve Eflani'de eğitim gören 831 öğrenciye 40 bin lira tutarında okul araç gereçlerinden oluşan hediyeler dağıtıldı.

 

         Yarınlarımız olan çocuklarımız için yapılan her proje geleceğe birer teminat olduğuna değinen Kaymakamımız Dr. Fatih ÜRKMEZER "Safranbolu Kaymakamı ve Vekaleten yürüttüğüm Eflani Kaymakamı olarak iki ilçemizin de böylesine güzel bir projenin içinde olmasından mutluluk duyuyorum. Öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluğu görmek bizim için en anlamlı hediyedir. Öğrencilerimiz geleceğin müdürleri, başkanları, yarının anne babaları olacak. Geleceğimiz olan öğrencilerimize yatırım yapmaya, en iyi eğitimleri alarak, geleceğe hazırlanmaları konusunda elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Ticaret Odamıza da desteği için teşekkür ediyorum." dedi.

27-09-201927-09-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.