KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN HAYIRSEVERİMİZE DUYGULANDIRAN ZİYARET

ÖĞRENCİLERİMİZDEN HAYIRSEVERİMİZE DUYGULANDIRAN ZİYARET

      Ali Baba Anaokul öğrencilerimiz, okullarını yaptıran hayırsever Ali Baltacı´yı Beyefendiyi ziyaret ettiler.

      Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Öğretmenlerinin eşliğinde Sayın  Baltacı´nın evine giden minik öğrencilerimiz, kendisine çiçek vererek elini öptüler.
  
      Ziyarette duygulanan Sayın Baltacı yaptığı açıklamada, çocukları çok sevdiğini söyledi.Çocukların kendisini ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Baltacı, şöyle konuştu: 

      "Hepsi yüreğimin içinde. Çocuklara o kadar sempatim, sevgim var ki... Annesi eline almış çocuğu, yolda gidiyor. Etek giydirmiş, kurdele takmış, gidiyor. O annesinin elinde değil benim yüreğimde. Sevme de dur bunları. Kendi çocuklarımı sevemedim.İstanbul´da iş yerlerim vardı, sabah erken kalkarım, çocuk uyuyor, akşam geç gelirim çocuklar erken yatmış. Kendi çocuklarımı sevemedim ancak torunlarımı sevebildim. Bunlar da benim torunlarım, bunları seviyorum."

      Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş de eğitimde birinci dönemi başarılı şekilde tamamladıklarını belirtti.

      Sayın Baltacı´nın her zaman eğitimde yanlarında olduğunu ve eğitime kendini adadığını aktaran Sayın Gümüş, şunları kaydetti: "Safranbolu´ya Ali Baba Anaokulu´nu kazandırdı. Onun yanına Ali Baba İlkokulunu kazandırıyor. Yine Safranbolu´ya cami kazandırdı. Eğitim aşığı. Şu anda da bize her türlü desteği sağlıyor. Yaptırdığı anaokulunun öğrencileri kendileri gelmek istedi, sürpriz yapmak istediler. Biz de öğrencilerimizle Ali babanın evine misafir olduk. “dedi. 

      Ziyaretin sonunda Sayın Baltacı, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş´e kitap hediye ederek ziyaret sona erdi.

19-01-201919-01-201919-01-201919-01-201919-01-201919-01-201919-01-201919-01-201919-01-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.