KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI

ÖĞRENCİLERİMİZDEN  DÖRT DÖRTLÜK BAŞARI

      Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Mesleki Yarışmaların Karabük İl Finalleri 28 Aralık Cuma günü Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlendi.

 Katıldığı yarışmaların tamamını okulumuz Safranbolu Şehit Ömer Bilal AKPINAR Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri kazanarak bir ilke imza attılar. 

"Genç Bilaller" Ezan Okuma Yarışmasında okulumuzu temsil eden 10/C Sınıfı öğrencimiz Muhammed Emin ÖZEKEN,

"Genç Sada" Kuran´ı Kerim´i Güzel Okuma Yarışmasında okulumuzu temsil eden 12/E Sınıfı öğrencimiz Mücahid Melih DAĞDELEN,

"Genç Muhafızlar" Hafızlık Yarışmasında okulumuzu temsil eden 10/C Sınıfı öğrencimiz Hüseyin ÇAYIRPINAR, 

"Genç Sesler" Musıki Yarışmasında okulumuzu temsil eden 10/C Sınıfı öğrencimiz Muhammed Emin ÖZEKEN,rakiplerini geride bırakarak 4 yarışmada da Karabük 1.liğini elde ederek İlimizi Bölge Finallerinde temsil etme hakkı kazandılar.

Öğrencilerimizi azim gayret ve performanslarından dolayı kutluyoruz.

* 16 Mart 2019´da Zonguldak´ta yapılacak olan "Genç Sada" Kuran´ı Kerim´i Güzel Okuma Yarışması Bölge Finalinde ilimizi temsil edecek olan öğrencimiz Mücahid Melih DAĞDELEN´e

 * 23 Mart 2019´da Çankırı´da yapılacak olan "Genç Bilaller" Ezan Okuma Yarışması Bölge Finalinde ilimizi temsil edecek olan öğrencimiz Muhammed Emin ÖZEKEN´e

 * 24 Mart 2019´da Bartın´da yapılacak olan "Genç Muhafızlar" Hafızlık Yarışması Bölge Finalinde ilimizi temsil edecek olan öğrencimiz Hüseyin ÇAYIRPINAR´a

* 8 Mart 2019´da Okulumuzun ev sahipliğinde Safranbolu Merkez Camiinde yapılacak olan "Genç Hatipler" Hutbe Okuma Yarışması Bölge Finaline ev sahibi olarak katılma hakkı kazanan öğrencimiz Oğuzhan KOYMATOĞLU´na.

* Ayrıca bu yıl ilk kez düzenlenen "Genç Sesler"  Musıki Yarışmasında okulumuzu temsil eden ve Karabük Birincisi olan 10/C Sınıfı öğrencimiz Muhammed Emin ÖZEKEN’e  İlce Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca öğrencilerimizin başarısında büyük emekleri olan okul idaremize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

30-12-201830-12-201830-12-201830-12-201830-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.