KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN ANLAMLI "KAN"PANYA

ÖĞRENCİLERİMİZDEN ANLAMLI

Safranbolu Kanuni Ortaokulu öğrencileri tarafından danışmanlığını Matematik Öğretmeni Funda Tünay'ın yaptığı "Okulumda 'Kan'Panya Var" sloganıyla kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Safranbolu Kanuni Ortaokulu öğrencileri başta velileri olmak üzere yakın çevrelerinden başlayarak "İyilik Sensiz Olmaz" mesajıyla büyüklerini okullarına kan vermeye davet ettiler.

Öğrencilerin bu anlamlı çağrısına yoğun bir katılım ile karşılık veren veliler gün boyu okulda devam eden kampanyaya kan bağışında bulunarak katkıda bulundular..

Safranbolu Kanuni Ortaokulu Müdürlüğü de, öğrencileri teşvik amacıyla kampanyaya en çok kan bağışçısı kazandıracak olan öğrenciye bisiklet hediye edileceğini duyurarak kampanyaya destek oldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş de Safranbolu Kanuni Ortaokulunu ziyaret ederek bu anlamlı etkinlik nedeniyle başta öğrenciler olmak üzere Okul Müdürü Hasan Turgut Soysal ve emeği geçen öğretmenleri tebrik ederken kan bağışı kampanyasına katılan velilere de teşekkür etti. 

Şube Müdürü İhsan Parlak'ın da eşlik ettiği ziyareti sonrası açıklama yapan Hasan Gümüş; "Öğrencilerimizin akademik, sportif, sanat vb alanlarda gösterdikleri başarılarının yanında bizi biz yapan değerlerin yer aldığı sosyal duyarlılık projelerinin içinde yer almaları bir eğitimci olarak bizi ziyadesiyle sevindirmekte ve gelecek adına olan ümidimizi artırmaktadır. Böylesine değerli ve anlamlı bir kampanya ile büyüklerini harekete geçiren öğrencilerimizi kutluyorum. Onları yetiştiren ve onların bu çağrısına icabet ederek kampanyaya katılan velilerimize şükranlarımızı sunuyorum." dedi.

02-11-202202-11-202202-11-202202-11-202202-11-202202-11-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.