KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonu

Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonu

11 Kasım 2023 tarihinde Bursa ilinde yapılan TIESF ATLETİZM TÜRKÍYE SALON ŞAMPİYONASI'nda yarışan Safranbolu MY Kolej Öğrencilerimiz;

Çağan HAŞLAMAN 60m'de Türkiye 1.si, 200m de Türkiye 1.si

Zeynep YILDIRIM Uzun Atlamada Türkiye 1.si, 60mde Türkiye 2.si oldu. 

Safranbolu İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU, öğrencilerimizi, ailerini ve öğretmenlerimizi tebrik ederek: " Safranbolu İlçemiz, eğitimde akademik başarının yanında sportif başarılar başta olmak üzere birçok alanda ulusal ve uluslararası düzeyde şampiyon gençlerin yetiştirmistir. İlçemiz her daim adını başarılarla duyurarak Karabük ilimizin ve ülkemizin gurur kaynağı olmaya devam edecektir. Bu kapsamda LGS ve Milli Eğitim Bakanlığı Bursluluk sınavlarında  birçok Türkiye birincisi çıkararak, YKS sınavlarında da birçok derece yapan Safranbolu ilçemizdeki okullarımızın 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte farklı sportif alanlarda, TÜBİTAK, TEKNOFEST, resim-müzik ve araştırma yarışmalarında da Türkiye dereceleri elde etmiştir. Bu başarılar inşallah önümüzdeki süreçte artarak devam edecektir. Burda gençlerimizi, çok kıymetli velilerimizi ve özellikle ilçemizin eğitimin liderleri olan fedakar öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca, İlçemiz MY Koleji eğitim ailemize bu başarılarından dolayı da özellikle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim."  dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerimizi ve ailelerini telefonla arayarak başarılarından dolayı tebrik etti.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.