KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye Üçüncülüğü Derecesi İle Safranbolu İlçemizin Gururu Oldu

Öğrencilerimiz Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye Üçüncülüğü Derecesi İle Safranbolu İlçemizin Gururu Oldu

950 civarı sporcunun katılımıyla ilimizde düzenlenen Karate Federasyonu Türkiye Şampiyonası Minik Kızlar Kategorisinde Ünsal Tülbentçi İlkokulu 4.sınıf öğrencimiz Seniha İnci YAVUZ(40kg) Türkiye Şampiyonu,Ünsal Tülbentçi Ortaokulu 5.sınıf öğrencimiz Burçin Eslem DAŞAN(50kg) Türkiye 3.sü olmuştur. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU şu ifadelere yer verdi: LGS'de her sene Türkiye birincileri çıkaran, YKS'de derece yapan Safranbolu ilçemiz sportif ve kültürel etkinliklerde de ülkemizde ön plana çıkıyor. Öğrencilerimizin akademik başarının yanında sportif faaliyetlere de zaman ayırması odaklanma ve konsantrasyonlarının artırılmasını sağlıyor. Spor yapmak ayrıca öğrencilerimize disiplin, zaman yönetimi, problem çözme ve etkili iletişim kurma becerileri de kazandırıyor. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ünsal Tülbentçi İlk ve Ortaokulumuz idarecilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerimizin velilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 16-02-202416-02-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.