KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZ SAYIN GÜMÜŞ’ÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

    Öğrencilerimiz, “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ü ziyaret etti.
ÖĞRENCİLERİMİZ SAYIN GÜMÜŞ’ÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

           Şehit Mustafa Arık Ortaokulu Müdürümüz Sayın İbrahim Danışman ile öğretmenimiz Mahmut Karabacak ve öğrencilerimiz, “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş’ü ziyaret ederek, öğretmenler gününü kutlayıp hediye takdim etti.

             Öğrencilerle bir süre sohbet eden Sayın Gümüş, “Geleceğimizin teminatı olan siz kıymetli öğrencilerimiz, öğretmenlerinizi unutmadan, onların gösterdiği yolda ülkemizi daha ileri seviyelere taşımada en büyük görev sizlere düşmektedir. Bunun için daha çok gayret gösterip öğretmenlerinizin sizler için harcadığı çabalara layık birer birey olarak yetişmeniz en büyük dileğimdir. Bu nazik ziyaretinizden dolayı Okul Müdürüme, Öğretmenime ve sizlere çok teşekkür ediyor, bir hayat boyu başarılı olmanızı yüce Allah’tan diliyorum ”dedi.

23-11-201823-11-201823-11-201823-11-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.