KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ VEDA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ VEDA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.

         İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden emekli olan Serpil Turas için organize edilen veda yemeğinde Müdürlüğümüz personeli bir araya geldi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş  Şube Müdürlerimiz Ayhan Yılmaz, Sayın Murat Çorbacı  ve Müdürlüğümüz personelinin katıldığı veda yemeğinde kurumumuzdan  emekli personelimize plaketleri ve hediyeleri verildi. Personelden söz alanlar, emekli personelimiz ile ilgili duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş kurumumuzdan emekli personelimize, Müdürlüğümüzdeki başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sağlıklı ve huzurlu günler dileğinde bulunarak organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

      Emekliye ayrılan personelimiz Serpil Turas’da böyle bir yemek düzenlendiği için mutlu olduğunu  ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

      Veda yemeği, duygulu ve neşeli anların yaşandığı fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu. 

      Kurumumuzdan emekliye ayrılan personelimiz Serpil Turas’a ailece bundan sonraki yaşamında sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz. 

16-02-201916-02-201916-02-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.