KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ VEDA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ VEDA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

          İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Eflani Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıkan Aysel Uzel ve Adana Milli Eğitim Müdürlüğüne tayini çıkan Reşit kocahasanoğlu için organize edilen veda yemeğinde Müdürlüğümüz personeli bir araya geldi.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş  Şube Müdürlerimiz SayınAyhan Yılmaz, Sayın Ayhan Özeken  ve Müdürlüğümüz personelinin katıldığı veda yemeğinde kurumumuzdan  tayini çıkan personellerimize plaketleri ve hediyeleri verildi. Personelden söz alanlar, personellerimiz hakkında duygu ve düşüncelerini ifade ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş kurumumuzdan tayini çıkan  personellerimize Müdürlüğümüzdeki başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Sağlıklı ve huzurlu günler dileğinde bulunarak organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

           Personellerimiz Aysel Uzel ve  Reşit kocahasanoğlu böyle bir yemek düzenlendiği için mutlu olduklarını ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

           Veda yemeği, duygulu ve neşeli anların yaşandığı fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu. 

17-08-201917-08-201917-08-201917-08-201917-08-201917-08-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.