MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN TAZİYE ZİYARETİ
![MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN TAZİYE ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2019_04/16062630_32ceb3b1-97c0-46a4-9721-6a8b2476af24.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, Şehit Murat Akdemir Proje İmam Hatip Lisesi Kimya Öğretmeni Birol Karabıyık´ın Babasının vefatı ile İMKB Güzel Sanatlar Lisesi Din Kültürü Ve Ahlka Bilgisi Öğretmenimiz Hüseyin Erzurumluoğlu´nun Abisinin Vefatı sebebiyle taziye ziyaretinde bulundu. Taziye ziyaretine Şube Müdürlerimiz Sayın Ayhan Özeken de katıldılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş başsağlığı dileyerek, “ Hayatını kaybedenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Kederli ailesine başsağlığı diliyorum” dedi.
Sayın Gümüş’ün yapmış olduğu ziyaretten dolayı Okul Müdürümüz ve Öğretmenimiz teşekkür ettiler.