KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLÎ SPORCULARIMIZLA "LİDER ADIMLAR" SÖYLEŞİSİ DÜZENLENDİ

MİLLÎ SPORCULARIMIZLA

            Ülkemizi alanlarında en iyi şekilde temsil eden Millî Sporcuların öğrenciler tarafından tanınması ve başarı hikâyelerinin öğrencilere örnek olması adına "Lider Adımlar" söyleşisi düzenlendi.

           Safranbolu Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinde,  moderatörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet ÇETİN'in yaptığı etkinliğe Karabük'ün yetiştirdiği Millî Atlet (Gülleci) Emel DERELİ katıldı.

            Millî Sporcumuz öğrencilere başarı hikâyesini anlatarak herkesin yetenekleri doğrultusunda birçok iyi işler başarabileceğini ifade etti. Önemli olan şeyin azim ve inanma olduğunu belirtti.

            Millî Sporcu DERELİ; Dünya Şampiyonluğu, 2 Avrupa Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu gibi onlarca uluslararası başarısının olduğunu ifade etti.

           Programda konuşan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan GÜMÜŞ; öğrencilerimizin, ilgi, yetenek ve yeterlilikleri doğrultusunda yetiştirilmeleri önem arz ettiğini, akademik başarının yanında sosyal, sportif ve kültürel başarıların da çok önemli olduğunu belirterek; bireylerin Ülkelerini temsil etmesinin çok ayrı bir onur ve gurur olduğunu, bunu bizlere yaşatan sporcularımızın bizlerle bir arada bulunması ve öğrencilerimizi motive etmesinin çok anlamlı olduğunu söyledi.

       Bireylerin ertelemeden, üşenmeden, vaz geçmeyerek hedeflerine ulaşabileceğini, her alanda Ülkemizi temsil edebileceğini belirten Sayın GÜMÜŞ, programı organize eden okul yöneticilerine, öğretmenlere, programa katılan millî sporcumuz ve öğrencilerimize teşekkür ederek bu tür programların kapsamını genişleterek devam ettireceklerini söyledi.

17-10-201917-10-201917-10-201917-10-201917-10-201917-10-201917-10-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.