KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERİMİZLE BULUŞUYOR PROJESİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI.

 

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 'Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor' Projesi Ödül Töreni Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Yapıldı.

Ödül törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Okul Müdürleri, Öğretmen, Öğrenci ve veliler katıldı.

Proje kapsamında Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ovacuma Çok Programlı Lisesi, Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Safranbolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlere belgeleri takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş; " projenin okullarımızda  öğrenim gören öğrencilerimizin; sahip oldukları millî, manevî, ahlaki, insanî ve kültürel değerleri geliştirmeleri, yardımlaşma, kardeşlik, merhamet, vicdan, birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesi amacıyla uygulandığını ifade etti. İlçemiz içinde tespit edilen belirli sayıdaki ihtiyaç sahibi yoksul veya muhtaç durumdaki kişilerin; evlerinin bölümlerinin küçük bakım ve onarımlarının evlerinde bulunan kullanılamaz veya eskimiş durumdaki eşyalarının tamir ya da değişim gerektiren küçük onarımlarının, hayatlarını kolaylaştırıcı bilgilendirme ya da yardımların, onları sevindirecek, mutlu edecek maddi ya da manevi dokunuşların önemli olduğunu söyledi. Bu faaliyetler ile gönüllere dokunulduğunu  toplum içerisinde yardımlaşma ve dayanışma duygularının pekiştirildiğini, gelecek kuşaklara aktarıldığını ifade etti. Ayrıca bireylerin mutluluğunun kendilerini sonsuz mutlu ettiğini söyledi.

Konuşmanın ardından öğrenciler tarafından gerçekleştirilen çalışmaların yer aldığı bir sinevizyon gösterimi yapıldı.

Daha sonra Projeye katılan öğrencilere ve öğretmenlere sertifikaları verildi.

 

30-05-201930-05-201930-05-201930-05-201930-05-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.