KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK EDİNDİRME KURSLARINA YOĞUN İLGİ

MESLEK EDİNDİRME KURSLARINA YOĞUN İLGİ

         Tarihi Çarşıda bulunan Çarşı SAKEM şubesinde devam eden File Örgücülüğü Kursunu ziyaret eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer; , Sıfır Atık Projesi kapsamında başlattıkları kursların başarı ile devam ettiğini söyledi.

         Kurs ziyaretinde Ürkmezer’e, İŞKUR İl Müdürü V.  Sayın Mustafa Çalış, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Hasan Gümüş ve Safranbolu Halk Eğitim ve ASO Müdürümüz Sayın  Sezai Öztaş, ve SAKEM Koordinatörü Sayın Münevver Esen’in eşlik etti.

          Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer “ Sıfır Atık Projesinde Pilot Bölge ilan edilen Safranbolu’da ev hanımlarının file örerek ve dağıtımına katkı vererek projeye destek olduklarını, kursun bu nedenle kendileri için önemli olduğunu kaydederken, “ Safranbolu böylesi önemli bir projede pilot bölge olmanın ağırlığını çok kolay kaldırdı. Kısa sürede yüz binlerce plastik atık geri dönüşüme kazandırıldı. Bu anlamda Safranbolulu hanımların büyük katkısı bulunmakta onlara da teşekkür ediyorum” dedi.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş,’ Bu tür kursların açılmasında bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız  ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkür ediyorum. İŞKUR ve SAKEM Yetkililerine, Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz  Sayın Sezai Öztaş’a, Halk Eğitim Merkezi personelimize teşekkür ediyor çalışmalarında  başarılar diliyorum’ dedi.

22-03-201922-03-201922-03-201922-03-201922-03-201922-03-201922-03-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.