KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liselerimiz Akademik-Sosyal-Bilimsel Faaliyet Değerlendirme Toplantımızın İkincisi Şehit Murat Akdemir Fen ve Sosyal Bilimler Lisemizle Devam Ediyor

Liselerimiz Akademik-Sosyal-Bilimsel Faaliyet Değerlendirme Toplantımızın İkincisi Şehit Murat Akdemir Fen ve Sosyal Bilimler Lisemizle Devam Ediyor

Liselerimiz Akademik-Sosyal-Bilimsel Faaliyet Değerlendirme toplantımızın ikincisi Şehit Murat Akdemir Fen ve Sosyal Bilimler Lisemiz idareci ve rehber öğretmeniyle gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Said Nuri ODABAŞOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürümüz Enver AYATA da katıldı. 

08-09 Haziran 2024 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına ilişkin merkezi sınav uygulamasında birlik sağlanması, okullarımızda sınav başarısının arttırılması, devam eden eğitim öğretim faaliyetlerinin istişare edilmesi ve ortak bilgi paylaşımlarında bulunulması amacıyla YKS hazırlıkları üzerine görüşme yapıldı. Okulumuzda devam eden ve yıl boyunca yapılacak olan Sosyalfest, E-twinning, AB Erasmus, Dilimizin Zenginlikleri, Bilim Uygulamaları, Teknofest projelerine yönelik faaliyetlerin planlanması yapıldı. Okul idaresi tarafından geçmiş 4 yıla ait YKS başarısının, sosyal etkinliklerin, destekleme ve yerleştirme kurslarının, akademik çalışmaların değerlendirme sunumu yapıldı.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Şehit Murat Akdemir Proje Anadolu İmam Hatip Lisemiz idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilemesi ile sona erdi.

16-02-202416-02-202416-02-202416-02-202416-02-202416-02-2024

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.