KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSE MÜDÜRÜLERİMİZLE YKS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

LİSE MÜDÜRÜLERİMİZLE  YKS HAZIRLIKLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş, ilçemizde bulunan Anadolu Liseleri ve İmam Hatip Liselerinin Müdürleri ile bir araya geldi.

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen ve Şube Müdürümüz Enver Ayata'nın da katıldığı toplantıda okullarımızda yürütülmekte olan eğitim öğretim çalışmalarının yanı sıra YKS ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Safranbolu olarak gerek LGS'de gerekse YKS'de başarılı bir konumda bulunduklarını fakat her zaman daha iyiyi hedeflemek ve mevcut durumu geliştirmek zorunda olduklarını, başarının ancak bu şekilde kalıcı olabileceğini ifade etti. Bu süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak lise son sınıf öğrencilerinin tamamı ile "Motivasyon Buluşmaları" düzenlediklerini hatırlatarak özellikle YKS'ye girecek olan öğrencilere hem moral motivasyon hem de geleceğin mesleklerine yönlendirme açısından rehberlik etmenin önemine vurgu yaptı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş konuşmasının sonunda okullarımızın başarısında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine kadar emeği bulunan herkese teşekkür etti.

       Toplantı, ortaöğretim kurumlarında başarıyı artırmaya ve YKS'ye yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerilerini paylaştığı değerlendirme ve müzakere bölümü ile sona erdi. 

05-04-202105-04-202105-04-202105-04-2021

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.