KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNDE DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

         Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı olarak öğrenim gören öğrencilerimize kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığı kazandırmak, okuduğu  kitabın anlama seviyesini görmesini sağlamak, güven duygusunu geliştirmek, sosyal ve kültürel alanda okulumuzu temsil etme bilincini kazandırmak amacıyla Bakanlığımız tarafından, Mesleki ve Teknik Ortaöğretim okullarımızda ‘Kitap Okuma Etkinliği’ düzenlenmiştir.
KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNDE DERECE ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ ÖDÜLLENDİRİLDİ

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, ´Kitap Okuma Etkinliği´ kapsamında   dereceye giren öğrencilerimize Başarı Belgelerini ve Ödülleri verdi.

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş “Yarınlarımız sizlersiniz. Yarınlara umutla bakabilmek için, siz öğrencilerimizin üzerlerinize düşen görevi layıkıyla yapmanız bizleri mutlu etmektedir .Öğrencilerimizi canı gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

          Öğrencilerimizin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda kendilerini geliştirmesine önem verdiklerini kaydeden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş, aktif öğrenme yöntem ve tekniklerini, her öğrenciye ihtiyaçları doğrultusunda kullanarak sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını söyledi.

          Öğrencilerimizin her alanda gösterdiği başarıyı alkışladıklarını aktaran İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Gümüş, akademik başarı anlamda da Safranbolu’muzda ki okullarımızın hedeflerine ulaşıyor olmasının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

          Sayın Gümüş,  Kitap Okuma Etkinliği kapsamında dereceye giren öğrencilerimize Başarı Belgelerini  ve Ödüllerini verdikten sonra öğrencilerimizin yetişmelerinde büyük emekleri olan idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etti.

13-10-201813-10-2018

13-10-2018

13-10-2018

13-10-201813-10-201813-10-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.