KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDiRDi

KAYMAKAMIMIZ ŞAMPİYONU ÖDÜLLENDiRDi

      Türkiye Genç B Erkekler Türkiye Şampiyonası 13-14 Nisan 2019 tarihinde İlimizde gerçekleştirildi.

      Kaymakamımız Sayın Dr.Fatih Ürkmezer  Türkiye Genç B Erkekler Türkiye Şampiyonasında 50 kg’da sol kolda Türkiye 1.’si olan Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Cemal Çelikay ‘ı ve okul idaresini tebrik etti.

      Başarılı öğrencimizle buluşan Ürkmezer, Öğrencilerimizin başarıları bizleri elbette ki mutlu ediyor. Bu başarıları eğitim öğretim yılı içerisinde pek çok alanda sık sık yaşamaktayız. Safranbolu Kaymakamlığı ve Milli Eğitimi olarak eğitime büyük önem veriyor, çeşitli alanlarda destek sağlamaya da devam ediyoruz ayrıca böyle yarışmalarda derece almak kolay değil. Öğrencimiz zoru başararak kabiliyetini gösterip İlçemize ödülle dönmüştür. Ben bir kez daha Safranbolu’muzu başarı ile temsil eden öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümuz Sayin Hasan     Gümüş, Ahi Evran Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü ve başarılı öğrencimizle bir süre sohbet ettikten sonra başarılı öğrencimize hediyesini verdi.

17-04-201917-04-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.