KARABÜK
SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAMIMIZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
![KAYMAKAMIMIZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2020_09/01120514__DSC0143.jpg)
Safranbolu Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek genel eğitim öğretim faaliyetleri ve 2020-2021 eğitim öğretim yılı çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İyi dilek ve temennilerini dile getiren Sayın TÜRKÖZ Müdürlüğümüz Bürolarını ziyaret ederek personelimize çalışmalarında başarılar diledi.