KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRARAYA GELDİ

KAYMAKAMIMIZ İMKB GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRARAYA GELDİ

       Safranbolu Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer, geçtiğimiz aylarda İstanbul’da düzenlenen ve Dünyanın en başarılı gençlik organizasyonu ödülüne sahip, Türkiye´nin müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleştirilen, 21. Liseler Arası Müzik Yarışmasında 1. olan Safranbolu İMKB Lisesi öğrencileri  ve öğretmenlerimizle ile kahvaltıda buluştu.

        Başarılı olan  öğrencilerimizle uzun süre sohbet eden Sayın Ürkmezer, kahvaltı sonrası yaptığı açıklamada; “ Bu gün ilçemizi Dünyanın en başarılı gençlik organizasyonu olan Fizy Liseler arası müzik yarışmasında elemelerden finale daha sonrası şampiyonluğa ulaşan İMKB lisesi öğrencilerimizle bir araya geldik. Çocuklar geçtiğimiz günlerde kutladığımız UNESCO’ya dâhil oluşumuzun 24. yılında düzenlediğimiz programda gösterdikleri muhteşem performanslarıyla bunu perçinlediler” dedi.

        Gençlerin hangi alan olursa olsun kazandıkları her başarıda kendilerinin en az onlar kadar sevindiklerini ve gurur duyduklarını ifade eden Sayın  Ürkmezer; “ Gerek Kaymakamlık gerekse Belediye olarak gençlerimize destek vermeye, onlara güzel bir gelecek bırakmak için çalışmaya devam edeceğiz. Daha önceki platformlarda da ifade ettiğim gibi bizler gençlerimiz ve çocuklarımızdan yalnızca derslerine adapte olmalarını istiyoruz.

         Başarı sonrasında gelecektir. Bu vesile ile bir kez daha İMKB Lisesi Müzik Gurubunu ve Eğitmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş ise,’ desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Safranbolu Kaymakamımız  ve Belediye Başkanımız Sayın  Dr. Fatih Ürkmezer’e teşekkür ediyorum ’dedi.

 

 24-12-201824-12-201824-12-2018

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.