KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAYMAKAMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONUMUZU ÖDÜLLENDiRDi

KAYMAKAMIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONUMUZU ÖDÜLLENDiRDi

     Yunanistan'in Loutraki şehrinde düzenlenen   Bilek Güreşi Şampiyonasında   Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11-B sınıfı Eletrik-Elektronik alanı öğrencimiz Muhammet Ali HAZİNEDAR 18 yaş altı Genç Erkekler Sağ Kol 50 kilo Avrupa Şampiyonu olarak bizleri ve milletimizi gururlandırmıştır..

      Kaymakamımız Sayın Dr.Fatih Ürkmezer  18 yaş altı Genç Erkekler Sağ Kol 50 kilo Avrupa Şampiyonu Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11-B sınıfı Eletrik-Elektronik alanı öğrencimiz Muhammet Ali HAZİNEDAR 'ı ve okul idaresini tebrik etti.

     Ulusal düzeyde başarılarından dolayı sporcumuzla gurur duyduğunu belirten Sayın Ürkmezer "İlçemizi, ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil eden genç sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum.

      Sayın Ürkmezer, Öğrencilerimizin başarıları bizleri elbette ki mutlu ediyor. Bu başarıları eğitim öğretim yılı içerisinde pek çok alanda sık sık yaşamaktayız. Safranbolu Kaymakamlığı ve Milli Eğitimi olarak eğitime büyük önem veriyor, çeşitli alanlarda destek sağlamaya da devam ediyoruz ayrıca böyle yarışmalarda derece almak kolay değil. Öğrencimiz zoru başararak kabiliyetini gösterip İlçemize ödülle dönmüştür. Ben bir kez daha Safranbolu'muzu başarı ile temsil eden öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Gümüş, başarılı öğrencimizle fotoğraf çekilip başarı dileklerinde bulundu.

 

 28-05-2019

28-05-201928-05-201928-05-201928-05-2019

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.