KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARABÜK VALİMİZ SAYIN FUAT GÜREL, SAFRANBOLU ÖZEL MY KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ.

KARABÜK VALİMİZ SAYIN FUAT GÜREL, SAFRANBOLU ÖZEL MY KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ.

Sayın Valimiz Fuat Gürel, Safranbolu Kaymakamı Sayın Şaban Arda Yazıcı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Üngören ve Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ile birlikte Safranbolu Özel MY Koleji'ni (Murat Yıldırım Eğitim Kurumları) ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

 

Karabük MY Koleji Genel Müdürü Rafet Çelen'den öğrenci sayısı, eğitim faaliyetleri, sosyal etkinlikler ve sınıf mevcutları hakkında bilgiler alan Sayın Valimiz Fuat Gürel, Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Lise sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

 

Öğrencilerle tanışarak gelecek hedefleri üzerine bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Fuat Gürel, çeşitli hediyeler verdiği öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar dileyerek ailelerine kendi selamlarını iletmelerini istedi.

 

Sınıf ziyaretlerinin ardından okulda görevli öğretmenlerimizle bir araya gelen Sayın Valimiz Fuat Gürel, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında özellikle bir spor dalı ile ilgilenmesini, bir müzik aleti çalmasını arzu ettiklerini ifade ederek, "Çocuklarımızın kültürel faaliyetlerde bulunmalarını, resim çizmelerini, halk oyunları ekipleri içerisinde yer almalarını istiyoruz. Çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimizi taşıması, bu değerler kapsamında yetişmelerini arzu ediyoruz, 2022-2023 Eğitim Öğretim yılımız hayırlı olsun, hepinize başarılar diliyorum."diye konuştu.

 

MY Koleji öğretmen ve öğrencileri tarafından hayata geçirilen "Karabük'ten Ardahan'a Yürüyen Kitaplar" Projesi kapsamında toplanan 2 Bin 281 kitap Ardahan'daki öğrencilerimize ulaştırılmak üzere Sayın Valimiz Fuat Gürel ve beraberindeki heyet tarafından yolcu edildi.

 

12-10-202212-10-202212-10-202212-10-202212-10-202212-10-2022

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.