KARABÜK SAFRANBOLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARABÜK TEKNOLOJİ VE İNEVASYON DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

KARABÜK TEKNOLOJİ VE İNEVASYON DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İlimizde yeni kurulan Karabük Teknoloji ve İnevasyon Derneği (KARTEKİN) Başkanı Mesut YILMAZ ve Yönetim Kurulu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti.

Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin Bilicioğlu'nun da yer aldığı ziyarette KARTEKİN Deneği Başkanı Mesut Yılmaz derneğin kuruluş amacı ve yapmayı planladıkları çalışmalar ve projeler hakkıında bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyaret esnasında ayrıca Teknofest ve Milli Teknolji Hamlesi çalışmalarına yönelik olarak birlikte ilçemizde ve okullarımızda yapılabilecek projeler hakkında faydalı ve verimli bir fikir alışverişinde bulunuldu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Gümüş ilimizde böyle bir derneğin kurulmuş olmasının kendilerini heyecanlandırdığını belirterek ziyaretten dolayı Karabük Teknoloji ve İnevasyon Derneği (KARTEKİN) Başkanı Mesut YILMAZ ve Yönetim Kuruluna teşekkür ederek kurulan derneğin hayırlı olmasını ve Güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda yapacakları çalışmalarda muvaffakiyetler diledi.

Safranbolu Hükümet Konağı 4.Kat - 03707121179

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.